Záhrada s potenciálom výstavby RD v oáze pokoja !

Pôdorysy

115 000 €

makler

Váš maklér

Ing. Katarína Vrbová

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok v obci Kráľovianky – 3 km od mesta Šamorín o veľkosti 881m². Pozemok sa nachádza vo príjemnej, tichej lokalite, kde sa stratia vaše problémy a hlavným susedom je obilné pole 🙂
Na pozemku stoja viaceré stavby – chatka s dvomi izbami, krbom, kuchyňou, rôzne drobné stavby ako letná kuchyňa, sklady na náradie, či suché WC.
Pozemok má ideálne rozmery: 34m x 25 m. Vhodný na výstavbu RD.
Veľmi pekný, udržiavaný, zeleň, stromčeky, vinič, ideálny obdĺžnikový tvar, rovinatý.
Inžinierske siete: elektrina, voda-studňa (vodovod v blízkosti), odpad potrebné vybudovať-žumpa/čistička, spevnená prístupová cesta, na vedľajšom pozemku stojí RD.

Lokalita je vhodná pre výchovu detí, šport, či odpočinok. V meste Šamorín je niekoľko škôl, obchodov a dostatok kultúrneho vyžitia. Aj preto je o lokalitu veľký záujem.
Bratislava je vzdialená len 26 km. Dostupnosť z BA cez ukončenú rýchlostnú cestu R7, čo výrazne urýchľuje cestovanie.
V okolí sa nachádza jeden z najväčších športových areálov s dostihovou dráhou, Aquaparkom, hotelmi a reštauráciami.
V blízkosti obce je priehrada Hrušov na rieke Dunaj. Na priehrade je stredisko vodných športov a po korune hrádze vedie aj medzinárodná cyklotrasa Viedeň-Bratislava-Budapešť. Neďaleko obce Kráľovianky je najväčšie golfové – osemnásť jamkové ihrisko na Slovensku a športový a voľnočasový rezort X-bionic® sphere s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času.

Kráľovianky sú malá, avšak v poslednej dobe intenzívne rozvíjajúca sa obec, vzdialená 2 km od mesta Šamorín, 1 km od mestskej časti Mliečno. Kráľovianky (maď. Királyfia) je jedna z piatich mestských častí Šamorína. Tvorí ju viac ako 50 domov a záhradkárska osada s chatkami. Kráľovianky sú vzdialené od hlavného mesta – Bratislavy 26 km.
Nehnuteľnosti bez tiarch.

Cena pozemku je 115 000 € vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa:
– vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami
– kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
– vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti
– notárske poplatky za overenie podpisov
– správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku
– služby hypotekárneho poradcu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: 0904 477 502 , mail: vrbova@mirusreality.sk, www.mirusreality.sk

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Mohlo by Vás zaujímať