Najkrajšia lokalita v meste plná zelene !

150 000 €

makler

Váš maklér

Ing. Katarína Vrbová

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte byt v meste a zároveň v tichu zelene ? Presne taký Vám ponúkam : 2-izbový byt v krásnej lokalite plnej zelene a parkov.
Priestranný 2-izbový byt v zachovalom pôvodnom stave, určenom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa.
Byt je vzdušný, dispozične ho tvorí vstupná chodba na ktorej nájdeme WC a kúpeľňou (umakartové jadro) a taktiež budúci šatník, na ľavej strane je veľkorysá kuchyňa s jedálenským kútom orientovaná na východ a pravú stranu bytu tvoria dve veľké samostatné izby, jedna s loggiou orientované na západnú stranu.
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou od zateplenia, strechy, výmeny stúpačiek, po osadenie nového výťahu a osadenie nových okien a dverí v spoločných priestoroch. Brána je na čip.

Cena bytu je 150 000 Eur plus sprostredkovateľská provízia vo výške 3 000 Eur, ktorá zahŕňa:
– vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami
– kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
– vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti
– notárske poplatky za overenie podpisov
– správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku
– služby hypotekárneho poradcu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: 0904 477 502 , mail: vrbova@mirusreality.sk, www.mirusreality.sk

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Mohlo by Vás zaujímať