Predaj nebytové

Ing. Katarína Vrbová Váš maklér: Ing. Katarína Vrbová
Mobil: 0904477502
e-mail: vrbova@mirusreality.sk

Obchodný priestor, výborné miesto, variabilné využitie !

Cena: 239 900 €
Okres: Bratislava III
Obec: Rača
Ulica: Kadnárova
Typ: Objekty pre obchod a služby
Celková plocha: 202 m2
Popis:

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obchodné priestory s variabilným využitím na pešej zóne Kadnárovej ulice v Bratislave-Rači.
Jedná sa jeden priestor, ktorý bol majiteľom predelený na tri s vlastným vchodom, každý má na mieru robenú kuchyňu so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňu a WC. Celý priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou v r.2016, bola menná dispozícia, elektroinštalácia, voda, kúrenie, klimatizácia, osvetlenie, stropy, omietky, maľovky, podlahy, dvere (všetky bezpečnostné). Priestor je kompletne pod kamerami a v každej časti alarm, mreže, všetci operátori - najširšia ponuka internetového pripojenia.

1.priestor na prízemí je momentálne využívaný ako obchod s výkladom na pešiu zónu, prislúcha k nemu kuchynka so sociálnym zariadením. 2.priestor je možné využívať ako sklad, úložný priestor a 3.v suteréne so zasadacou miestnosťou a oddychovou časťou bol využívaný na firemné akcie s videoprojekciou a archív. Celý priestor má znížené stropy s izoláciou, čím je zabezpečené dostatočné odhlučnenie.

Priestor je možné kúpiť v celku ako investíciu a časti prenajímať, možnosť kúpiť aj s nájomníkom alebo ho využívať celý. Prislúcha k nemu aj široké parkovacie miesto hneď pred zadným vchodom.

Obchodný priestor na prízemí s výkladom má 123,87 m2 (tvorený dvomi priestormi) a priestor v suteréne má 78,27 m2.

Uvoľnenie priestoru bude predmetom osobnej dohody.
Cena: 239.900EUR, hypotekárny a právny servis v cene.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: , mail: www.mirusreality.sk.


Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

objednať tlačiť ponuku
« späť na zoznam ponúk