Predaj domy

Ing. Katarína Vrbová Váš maklér: Ing. Katarína Vrbová
Mobil: 0904477502
e-mail: vrbova@mirusreality.sk

Rodinný dom v Najlepšej lokalite Bernolákova, priamo pri cyklochodníku !

Cena: 299 990 €
Okres: Senec
Obec: Bernolákovo
Ulica: Potočná
Počet izieb: 4-izbové domy
Počet podlaží: áno
Kúrenie: ústredné plynové
Popis:

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v najlepšej časti Bernolákova na Potočnej ulici, ktorý pozostáva zo 4 obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom domu je: kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa, WC, šatník a práčovňa s kotolňou. Celková výmera podlahovej plochy je 145,49 m2. 3. Vstup na prízemie domu je z bočnej juhovýchodnej strany domu do závetria, z ktorého je vstup do haly, šatníka, kúpeľne, kotolne, WC a izieb. Hala je prepojená s kuchyňou, z ktorej je vstup do špajze a z haly do izby. Rodinný dom má pôvodnú časť a prístavbu. V pôvodnej časti sú v súčasnosti umiestnené izby a prístavba obsahuje vstup, kotolňu, kúpeľňu, WC, šatník, špajzu, kuchyňu, halu a izbu. Pôvodná časť bola umiestnená bližšie k ulici. V čase prístavby bola realizovaná aj rekonštrukcia pôvodnej časti domu. Hospodárska budova je jednoduchá stavba, postavená v zadnej časti dvora za rodinným domom. Jedná sa o samostatne stojacu murovanú prízemnú stavbu s podpivničením so sedlovou strechou obdĺžnikového pôdorysu. Suterén obsahuje jednu miestnosť slúžiacu ako sklad, prístupnej vonkajším schodiskom. Predmetná stavba spĺňa doplnkovú funkciu k hlavnej stavbe rodinného domu. Jej zastavaná plocha je cca 25 m2, t.j. jedná sa o drobnú stavbu. Je zapísaná na liste vlastníctva. Výmera pozemku je 358 m2. Dom má vynikajúcu lokalitu v blízkosti cyklistického chodníka a potoka v slepej ulici s bezproblémovým parkovaním. Je orientovaný na južnú slnečnú stranu. Výborná dostupnosť do Bratislavy autom aj vlakom (vlaková stanica vzdialená cca 350m od domu – na Hlavnej stanici v Bratislave ste za cca 14-18minút).

Cena: 299 990 € vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá zahŕňa:
- vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti
- notárske poplatky za overenie podpisov
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku
- služby hypotekárneho poradcu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: 0904 477 502 , mail: vrbova@mirusreality.sk, web : www.mirusreality.sk

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

objednať tlačiť ponuku
« späť na zoznam ponúk