Predaj domy

Maklér bez obrázku Váš maklér:
Mobil:
e-mail:

NA PREDAJ RD s variabilným využitím ! DOHODA MOŽNÁ !

Cena: 429 900 €
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok - Grinava
Ulica: Hečkova
Počet izieb: 5 a viac izbové domy
Veľkosť pozemku: 393 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Počet podlaží: 2
Kúrenie: Plyn
Garáž: áno
Elektrina: áno
Voda: áno
Popis:

Exkluzívne ponúkame na predaj SLNEČNÝ, priestranný rodinný dom s variabilným využitím ! Kompletne zrekonštruovaný dom v r.2012 sa nachádza v prekrásnom prostredí malokarpatských viníc priamo vedľa potôčika Grinava, ktorého zurkotanie spríjemňuje každú minútu pobytu v tomto výnimočnom dome.
Nakoľko dom tvoria zatiaľ 3 oddelené časti (SDK) so samostatnými vchodmi - 2x bytový priestor a jeden nebytový, ponúka mnoho možností využitia, či už ako obchod, prevádzka s garážou a množstvom skladových priestorov a na poschodí priestranný byt pre komfortné bývanie. Každý z priestorov disponuje vlastnou kuchynkou, kúpeľňou a sociálnym zariadením, z toho dôvodu je možné ho rozdeliť na 3 samostatné byty s vlastným vchodom alebo 2 byty s garážou a úložnými priestormi, je tu možnosť aj nadstavby 3.NP. Využitie je mnohostranné a je len na Vašom rozhodnutí ako Vám bude tento krásny dom slúžiť.

V súčasnosti je dom využívaný práve ako prevádzka s garážou (montážna jama) a skladmi a na 2.NP je krásny, slnečný, veľkometrážny (cca 103m2) 3-izbový byt s veľkorysou terasou. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly so schodiskom, dvoch samostatných spální (každá so šatníkom) a slnečnej obývačky s krbom prepojenej s kuchyňou zasúvacími dverami so vstupom na terasu. V časti obývačky, kúpeľni a na toalete je podlahové vykurovanie, v kúpeľni je sprcha - parná sauna, komora pod schodmi je odvetraná komínom.
K domu prislúcha záhradka s trávnikom a okrasnou výsadbou, v predzáhradke je jazierko, obe časti pozemku sú automaticky zavlažované a vďaka robotickej kosačke aj úhľadne upravené. Pred domom je dostatok parkovacieho miesta.

Zateplený dom je napojený na všetky IS (kompletne vymenená elektroinštalácia, nová plynová prípojka, odpad-septik), kúrenie je ústredné plynové, samostatné termostaty v jednotlivých častiach, vykurovanie radiátormi a krbom s výduchmi, od prílišnej horúčavy Vás naopak ochráni klimatizácia, okná aj dvere sú doplnené o bezpečnostné kovania.

V dome je alarm, kamerový systém.

Južne orientovaný dom sa nachádza v krásnej, tichej časti Pezinka-Grinava, zároveň v pešej dostupnosti školy, škôlky, obchodov.

Pozemok má 393m2 a zastavaná plocha je 150m2.

Označená časť (žltou farbou) na 1.NP je prekolaudovaná na nebytový priestor s požiarnou dokumentáciou a hygienickým štandardom pre využívanie ako prevádzka/obchod.

Cena: 429.000EUR, hypotekárny a právny servis v cene.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: , mail: www.mirusreality.sk

Obhliadky sú vykonávané za prísnych hygienických podmienok, preto žiadame, aby každý záujemca mal rúško!

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

DOHODA O CENE MOŽNÁ !

objednať tlačiť ponuku
« späť na zoznam ponúk