Predaj byty

Ing. Katarína Vrbová Váš maklér: Ing. Katarína Vrbová
Mobil: 0904477502
e-mail: vrbova@mirusreality.sk

Slnečný priestranný tichý 3-izbový byt v srdci Petržalky !

Cena: 178 000 €
Okres: Bratislava V
Obec: Petržalka
Ulica: Tupolevova
Počet izieb: 3-izbové byty
Obytná plocha: 77 m2
Poschodie: 7/8
Konštrukcia bytu: panel
Parkovacie miesta: vonkajšie
Loggia: áno
Výťah: áno
Popis:

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Petržalka, v lokalite Dvory, na ulici Tupolevova.

Byt je situovaný na mieste s vynikajúcou občianskou vybavenosťou, vrátane obchodov (Petržalská tržnica, LIDL, veľké Tesco, Kaufland), zdravotného strediska, pošty. Priamo pod domom sa nachádza Petržalská plaváreň, v blízkosti sú školy, škôlky, skatepark, cyklistická dráha pri Chorvátskom ramene, ihriská pre deti, kostol. Byt má vynikajúcu dostupnosť do centra mesta, v blízkosti sú zastávky MHD, plánovaná zastávka električky. Parkovanie je bezproblémové, okolie domu veľmi dobre udržiavané, tiché prostredie.

Dom, v ktorom sa byt nachádza, prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010. Fasáda domu je kompletne zateplená vrátane strechy, v dome sú nové výťahy, bezpečnostné dvere do kočikárne - bicyklárne a pivníc, uzamykacie vchodové dvere, vyregulované kúrenie. Vďaka týmto investíciám má byt nízke náklady na bývanie.

Byt sa nachádza na 7./8 poschodí, slnečný a s dobrým výhľadom na okolie. Ideálne dispozičné riešenie. Byt pozostáva z veľkej priestrannej haly, 3 samostatných izieb (obývačka a 2 spálne), kuchyne s loggiou, kúpeľne a samostatného WC. Súčasťou bytu je aj pivničný priestor. Celková podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 73,56 m2 + presklená loggia 3,6 m2.

Byt prešiel staršou rekonštrukciou. Má plastové okná so žalúziami a vonkajšou roletou v obývačke (čo človek ocení v lete na reguláciu tepla v byte), nové radiátori s ventilmi. Byt je orientovaný JV pre dve spálne (ranné slnko) a SZ pre obývačku a kuchyňu (popoludňajšie slnko, ktoré presvetlí celý byt). Izby sú so samostatným vchodom, nepriechodné. Vstupné dvere sú bezpečnostné zn. Sherlock. Byt má samostatné merače vody a tepla.

Byt je bez tiarch a voľný od 1.septembra 2021

CENA BYTU JE 178 000 € plus 2 000€ sprostredkovateľská provízia, ktorá zahŕňa:
- vyhotovenie znaleckého posudku akceptovaného všetkými bankami
- kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
- vypracovanie všetkých zmlúv súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti
- notárske poplatky za overenie podpisov
- správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky základného poplatku
- služby hypotekárneho poradcu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodnejších podmienok a tým šetríte nielen svoje financie ale aj Váš čas.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: 0904 477 502, mail: vrbova@mirusreality.sk, www.mirusreality.sk.

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

objednať tlačiť ponuku
« späť na zoznam ponúk