Predaj byty

Ing. Katarína Vrbová Váš maklér: Ing. Katarína Vrbová
Mobil: 0904477502
e-mail: vrbova@mirusreality.sk

3-izbová Andrusovova

Cena: 181 000 €
Okres: Bratislava V
Obec: Petržalka
Ulica: Andrusovova
Počet izieb: 3-izbové byty
Obytná plocha: 68 m2
Poschodie: 11
Konštrukcia bytu: panel
Parkovacie miesta: vonkajšie
Loggia: áno
Výťah: áno
Popis:

Ponúkame na predaj tento charizmatický 3 izbový, slnečný byt v časti Petržalka Dvory s výbornou dostupnosťou vďaka blízkemu obchvatu do všetkých častí BA ako aj na všetky výjazdy z Bratislavy.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená strecha, zateplenie, nové vstupné brány.

Byt sa nachádza na 11. poschodí z 12, čo poskytuje naozaj krásny výhľad.
Celková plocha ponúkaného bytu je 68,25m2, z čoho zasklená loggia má 3,61m2. K bytu prislúcha štandardná latková pivnica v suteréne.

Dominantou bytu je určite priestranná obývacia izba rozdelená na oddychovú časť a jedálenskú časť, ktorá dýcha atmosférou. Z obývacej izby sa vstupuje do dvoch samostatných izieb, spálne a pracovne, jej využitie je na budúcom majiteľovi, pokojne to môže byť aj detská izba, disponuje naozaj veľkým úložným priestorom. Z chodby sa vstupuje do samostatnej kúpeľne a wc. Kuchyňa s výstupom na zasklenú loggiu je priestranná, svetlá, detailne zladená a určite poteší každú kuchárku alebo kuchára :). V izbách je plávajúca podlaha, v chodbe a v kuchyni je dlažba.

Mesačné náklady pre 1 osobu sú 155€.

Andrusovova ulica sa nachádza v časti Dvory, ktoré boli v minulosti označované ako centrum Petržalky. Blízky obchvat Einsteinova zabezpečuje rýchle presuny do všetkých častí BA ako aj mimo nej. Nájdete tu všetky potravinové reťazce Lidl, Tesco, Billa. V blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko Fedinova, daňový úrad, knižnica a mnoho iného. Pod bytovým domov je základná škola aj škôlka.

Cena nehnuteľnosti je 179.000 € a je konečná, vrátane odmeny za sprostredkovanie predaja a právneho servisu spojeného s prepisom tejto nehnuteľnosti.

objednať tlačiť ponuku
« späť na zoznam ponúk